Gwarancja 5 lat

Po analizie obecnych na polskim rynku produktów takich jak filtroodmulniki, stabilizatory temperatury oraz sprzęgła hydrauliczne, wykonanych w wersji nierdzewnej,
od 1 marca 2020 roku magnetoodmulacze TerFOM-LUX, sprzęgła SP-S oraz stabilizatory SCWA-S dostają wydłużoną

5-letnią
bezwarunkową gwarancję.

Do produkcji płaszczy zbiorników używamy blachy stalowej o grubości #3 mm dla ciśnień do 6 bar. Odpowiednio dla większych wartości ciśnienia stosujemy stal o grubości od #4 mm do #8 mm. Wszystkie dennice zastosowane w naszych urządzeniach są wykonane z blachy o grubości co najmniej #4 mm. Standardowo używamy stali nierdzewnej gatunek 321, dostarczanej przez producentów polskich i UE, a jej wysoka jakość jest potwierdzona odpowiednimi atestami. Dlatego, zastosowane przez nas materiały dają pewność spełnienia warunków co najmniej pięcioletniej gwarancji.

Należy tutaj wspomnieć o odpowiednikach produktowych naszych rynkowych konkurentów, które są wykonane z blachy o grubości od 1.5 mm (sic!) do 2 mm. Zbiorniki wykonane z tak cienkiej blachy spełniają zaledwie minimalne wymagania dyrektywy ciśnieniowej. Waga takich zbiorników jest znacznie niższa od naszych, a zatem koszt materiałów użytych do ich budowy także, tworząc w ten sposób pozory konkurencyjności.

Filtroodmulnik TerFOMS250, stal nierdzewna gat.321, stos neodymowy w osłonie, króćce gat.321

© 2020 Termen – Wszelkie prawa zastrzeżone