ISO 9001:2009

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TERMEN Spółka Akcyjna jest firmą zajmującą się produkcją urządzeń dla ciepłownictwa, chłodnictwa i klimatyzacji.

Chcąc utrzymać i rozwijać jakość naszych wyrobów i usług, stawiamy sobie następujące cele: stałe spełnianie wymagań Klienta oraz zapewnienie satysfakcji z jakości wyrobów, poszerzanie naszej oferty w myśl postępu technicznego, dążenie i utrzymanie przodującej pozycji na rynku.

Wyznaczone cele osiągamy przez angażowanie wszystkich pracowników w doskonalenie jakości na każdym poziomie organizacyjnym, szkolenia podwyższające kwalifikacje pracowników, dokumentowanie wymagań jakościowych, stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Gwarancją realizacji polityki jakości jest ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009.

Certyfikat ISO 9001:2009

Załączniki:

Certyfikat ISO 9001 pl eng.pdf 

Polityka Jakości

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TERMEN S.A. jest firmą zajmującą się produkcją urządzeń dla ciepłownictwa chłodnictwa i klimatyzacji. Chcąc utrzymać i rozwijać jakość naszych usług […]